15-16 червня 2016 року на базі Сумського державного університету були проведені Всеукраїнська науково-практична конференція та пленум Асоціації інфекціоністів Сумщини «Інфекційні хвороби в практиці лікаря-інтерніста: сучасні аспекти». У конференцій прийняли участь та виступили з доповідями доцент кафедри педіатрії ПО Бинда Т.П., аспірант 3-го року навчання Дмитрова Є.В., а також магістранти кафедри Шарова О.В. та Абдулаєва Н.Ф.

У рамках конференції були обговорені актуальні питання клінічної та лабораторної діагностики інфекційних хвороб, крім того, ряд доповідей були присвячені впровадженню у практику лікаря-інтерніста сучасних лікарських засобів, зокрема антибактеріальних препаратів та пробіотиків. Учасники конференції, отримали надзвичайно велику кількість важливої інформації щодо сучасного стану проблем інфекційних хвороб в Україні, мали змогу безпосередньо поспілкуватись з колегами та обмінятись досвідом.