Статистика сайту

Відвідувачі
Перегляди статей
190541

Студентки 5 курсу Іванова Т.В. та Анциферова І.В. прийняли участь у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з педіатрії, яка відбулася у Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця 30-31 березня 2017 р. Представники нашого вузу показали високий рівень знань та практичних навичок і отримали Сертифікат учасників.

*     *     *

Студентки 3 курсу Білоножко О.В. та Лисіцина М.С. прийняли участь у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з медичної генетики, яка відбулася у Харківському медичному університеті 19-21 квітня 2017 р. Представники нашого вузу показали високий рівень знань та практичних навичок, набули подальший досвід рішення клінічних ситуацій генетичних захворювань.

*     *     *

Студентки 3 курсу Романенко П.В. та Форкерт І.В. прийняли участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у Харківському медичному університеті. Робота представників нашого вузу "The influence of the way of delivery on arterial pressure among school-age children" викликала жвавий інтерес та дискусію учасників форуму. Докладчик Романенко П.В. отримала Сертифікат учасника та окрему нагороду за вміння вести дискусію.

Анциферова І.В.  з проф.Тяжкою О.В