10 жовтня в конгрес-холі СумДУ відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу міні-грантів для підтримки наукової діяльності студентів та молодих науковців, що проводилося в рамках спільного проекту між СумДУ, СНАУ та Чеським університетом природничих наук (м. Прага) за фінансової підтримки Чеської агенції розвитку. Від кафедри педіатрії переможницею в цьому конкурсі стала Шарова Олександра аспірантка другого року навчання з проектом «The rehabilitation of children with cerebral palsy as a method to prevent respiratory complications»  (науковий консультант д. мед. н., завідувач кафедри педіатрії Сміян Олександр Іванович).

Вітаємо молодого науковця та її керівника! Бажаємо нових наукових здобутків!