Професор кафедри педіатрії Попов Сергій Віталійович з доповіддю "Prevalence and antibiotic-associated diarrhea development factors in children with acute respiratory diseases" взяв участь у конференції "Vilnius Course. Update on Paediatric Infectious Diseases", яка відбулася 28-29 листопада 2017 року в місті Вільнюсі, Литва.

Відбулися плідні зустрічі з учасниками конференції. Було отримано сертифікат учасника, а також 13 кредитів Європейської системи безперервної медичної освіти - European Continuing Medical Education.