13 грудня 2017 року в Конгрес-центрі СумДУ відбувся захист дослідницьких проектів в рамках гранту “Enhancement of Capacity Building Process in Quality of Education and Research at SNAU and SSU” від Чеської республіки.

Серед доповідачів були студенти та аспіранти медичного інституту СумДУ. Успішно захистила свій проект «The Rehabilitation of Children with Cerebral Palsy as a Method to Prevent Respiratory Complications» аспірантка кафедри педіатрії Шарова О. В., керівник - д. мед. н., професор Сміян О. І.