Традиційно у нас в країні День медичного працівника відзначається в третю неділю червня. 16 червня 2018 року на базі табору «Універ» Сумського державного університету відбулося святкування Дня медичного працівника співробітниками медичного інституту. Свято пройшло в веселій, затишній обстановці, залишивши лише позитивні емоції та враження у трудового колективу.

Шановні колеги! Щиро вітаємо Вас із професійним святом - Днем медичного працівника! Від усієї душі зичимо міцного здоров’я, успіхів у роботі, сімейних гараздів, щастя, благополуччя. Нехай ваша нелегка праця, яка повертає людям здоров’я, приносить радість та людське щастя.