В рамках конференції 6th International Scientific and Practical Conference of Students and Young Scientists "Topical issues of theoretical and clinical medicine" 17-20 жовтня 2018 року и відбулася лекція керівника універсітетської клініки з педіатрії Вільнюського університету професора, доктора медичний наук Вітаутаса УсонісаТемою лекції були сучасні особливості вакцинопрофілактики в Євросоюзі і світі.

В ході візиту Вітаутаса Усоніса в медичний інститут і на кафедру педіатрії обговорювалися перспективи спільних наукових проектів.