15-16 листопада 2018 року в Києві відбувся І Міжнародний конгрес «Раціональне використання антибіотиків», у якому прийняла участь доцент кафедри педіатрії Бинда Т.П.. Зростання резистентності мікроорганізмів до антибактеріальних препаратів  сьогодні набуло масштабів пандемії. Уперше в Україні у рамках Міжнародного конгресу «Раціональне використання антибіотиків» провідні науковці світу зібралися для того, щоб обговорити цю проблему та обмінятися досвідом. Такі заходи дають розуміння, що лише спільними зусиллями можна відповісти на виклики сьогодення, одним із яких, без сумніву, є антибіотикорезистентність.