12 грудня 2018 року відбулася обласна науково-практична конференція “Актуальні питання педіатрії”, яка організовувалася кафедрою педіатрії та проводилася  в конгрес-центрі Сумського Державного університету. Конференція відбулася за підтримкою управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації, Сумського державного університету та Асоціації педіатрів Сумщини.

З важливою  доповіддю «Вибрані  аспекти застосування гомеопатичних лікарських препаратів в педіатрії – міжнародний досвід доказової медицини» виступив лікар вищої категорії, доктор медичних наук, професор кафедри дитячої отоларингології, аудіології і фоніатрії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, експерт Державного Експертного (Фармакологічного) Центру МОЗ України (комісія з фітотерапевтичних та гомеопатичних лікарських засобів), член Міжнародної Віденської Академії загальної медицини (Австрія), Нью-Йоркської Академії наук (США), член Європейського товариства гепатологів (Франція), член Європейської комісії з гомеопатії, член Всеукраїнського лікарського товариства (ВУЛТ), член Асоціації педіатрів України, віце-президент АГ України Мощич Олександр  Петрович .

Також лікарями-педіатрами, лікарями педіатричних спеціальностей та лікарями загальної практики сімейної медицини були заслухані доповіді, щодо актуальних питань в педіатрії, які зробили - директор медичного інституту СумДУ, д.мед.н., доцент Лобода А. М.; головний педіатр управління охорони здоров'я Сумської облдержадміністрації Сташко О.В.; голова Сумського обласного осередку асоціації педіатрів України, завідувач кафедри педіатрії СумДУ, д.мед.н., професор Сміян О. І.;  д.мед.н., професор Попов С. В.; к.мед.н., доцент Бинда Т. П.; к.мед.н., доцент Січненко П.І.та обласний інфекціоніст Троцька І.О.