20 листопада відзначають Міжнародний день педіатра та Всесвітній день дитини. Шановні педіатри! Вітаємо вас із проф…

20 листопада відзначають Міжнародний день педіатра та Всесвітній день дитини.

Шановні педіатри! Вітаємо вас із професійним святом!

Дякуємо за те, що своєю працею і наполегливістю ви зміцнюєте благополуччя підростаючого покоління, сприяєте розвитку здорових стосунків і взаєморозуміння в цьому юному середовищі!

Саме ви зберігаєте здоров’я тих, хто важливий для нас найбільше – наших дітей.

Бажаємо вам міцного здоров’я та плідної наполегливої праці, натхнення та вагомих здобутків на ниві вітчизняної педіатрії!

Нехай ваш високий професіоналізм, доброта, чуйність, відданість найгуманнішій у світі професії вселяє надію та дарує заслужену шану й авторитет!
Бажаємо невичерпного запасу душевних сил і як найбільше щасливих здорових дітей у нагороду за вашу працю!