24 березня 2023 року  за ініціативи Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету, ГО “Рада наукових редакторів України” та головного редактора Східноукраїнського медичного журналу Сміяна О.І. був проведений  Міжнародний онлайн вебінар «Найкращі стандарти наукової публікації та комунікації. Зустріч з експертом». Основним спікером зустрічі був Armen Gasparyan, MD, PhD, FESC, Associate Professor of Medicine; Department of Research & Development, Dudley Group NHS Foundation Trust, Teaching Trust of the University of Birmingham, Dudley, UK; Expert reviewer of Scopus journal applications; Member, World Association of Medical Editors; Past Council Member of European Association of Science Editors and Past Chief Editor of European Science Editing journal. На вебінарі були присутні наукові автори, аспіранти, докторанти, редактори журналів зі всієї України.

В ході вебінару успішно були розглянуті та обговорені в дискусії наступні актуальні питання для науковців: проведення наукового дослідження – онлайн опитування пацієнтів або спеціалістів та підготовка його до публікації; інструменти та онлайн платформи відкритого доступу; найкращі стандарти написання систематичного огляду літератури, рецензування наукових статей: як стати експертом-рецензентом та Скопус – найкраща платформа для пошуку наукової інформації і її аналізу.