Сприяння працевлаштуванню випускників разом з професійною орієнтацією завжди є важливою складовою в роботі Сумського державного університету. Це сприяє тому, що багато студентів знаходять своє перше робоче місце.

Співробітники кафедри педіатрії організували та провели спільну зустріч керівництва КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» СМР та студентів спеціальності 228 «Педіатрія». Під час зустрічі були обговорені проблеми кадрового забезпечення вузькими спеціалістами педіатричного профілю, стан педіатричної служби на сучасному етапі та інші актуальні питання.