Регіональний науково-практичний семінар

9 лютого 2013 року в актовій залі СумДУ успішно відбувся під егідою Міністерства охорони здоров'я України регіональний науково-практичний семінар «БЕЗПЕРЕРВНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ ТА ПЕДІАТРА».

Тема семінару: «ПРОБЛЕМНО ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД ДО ІНФЕКЦІЙНОЇ ПАТОЛОГІЇ У ДІТЕЙ».

семинар

Присутні були лікарі-педіатри, сімейні лікарі міста Сум та області, студенти та лікарі-інтерни медичного інституту СумДУ. Були заслухані доповіді провідних вчених педіатрії проф. Волосовця О.П., проф. Кривопустова С.П., проф. Крамарьова С.О., проф. Бекетової Г.В., проф. Шадріна О.Г., проф. Абатурова О.Є.

Васильев А.В.

Перше слово надано ректору СумДУ професору Васильєву А.В.

ВолосовецЧлен-кореспондент НАМН України, професор ВОЛОСОВЕЦЬ О.П. (МОЗ України). Тема доповіді: «Пріоритетні завдання педіатричної науки та практики в контексті реформування галузі охорони здоров'я».

Кривопустов

Професор КРИВОПУСТОВ С.П. (Національний медичний університет імені О.О. Богомольця). Тема доповіді: «Нежить та його ускладнення: науково-обгрунтований підхід в педіатрії».

Смиян

В.о. директора Медичного інституту Сміянов В.А. та зав. кафедри педіатрії післядипломної освіти, проф. Сміян О.І. разом із колегами.