Участь у літній школі «Трансформація систем охорони здоров’я: Східна Європа 2015»

Доцент кафедри педіатрії Лобода А.М. виграв грант та взяв участь у літній школі «Трансформація систем охорони здоров’я: Східна Європа 2015». Захід відбувався 6-11 липня 2015 року у Львові. Понад 60 учасників з України, Молдови, Білорусі, Литви, Киргизької республіки, серед яких більшість представляють державні медичні установи, а також приватні заклади, громадські організації та органи управління в галузі охорони здоров’я, опановували новітні стратегії розвитку системи охорони здоров’я.

Літню школу підтримали міжнародні організації: Дитячий Фонд ООН (ЮНІСЕФ), Світовий банк, Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ), Благодійний фонд Відродження, Швейцарський інститут охорони здоров’я та тропічної медицини.