В рамках благодійності була проведена зустріч з бійцями сил АТО серед співробітників та студентів Медичного інституту. В програму зустрічі увійшли виступи учасників бойових дій, перегляд короткометражного фільму про подвиг нашого земляка О. Оніщенка, який загинув при виконанні службових обов’язків. В свою чергу наші студенти підготовили патріотичний виступ, заспівали пісню «Повертайся живим», після чого жоден учасник зустрічі не залишився байдужим до долі тих солдат, які перебувають в зоні АТО.
Силами співробітників та студентів МІ були зібрані кошти та перераховані на особистий рахунок сім’ї О. Оніщенка та  на лікування і реабілітацію бійців спецпідрозділу.