Візит до університету ім. Аристотеля

Наприкінці червня в університеті ім. Аристотеля (м. Салоніки, Греція) відбулася низка заходів, в яких взяв участь доцент кафедри Лобода Андрій Миколайович разом з викладачами медичного інституту Гарбузовою Вікторією Юріїївною та Атаманом Юрієм Олександровичем.

У рамках офіційної програми візиту було проведено зустріч з партнерами по проекту Темпус, також співробітники медичного інституту взяли участь у другій міжнародній конференції з медичної інформатики та відвідали ряд мастер-класів у рамках літньої школи з електронних методів навчання CAMEI.

Під час координаційної зустрічі в рамках проекту ePBLnet Лобода А.М. доповів про досвід нашого закладу у впровадженні проблемно-орієнтованого навчання, було закцентовано увагу на перспективах державної підтримки інтеграції елементів такого навчання в програму навчання студентів-медиків та створення мережі ВНЗ, де був би запроваджений такий європейський підхід до викладання медицини.