Контактна інформація

40022, м. Суми, вул. Троїцька, 28.
Сумська міська
дитяча клінічна лікарня,
кафедра педіатрії.

Тел. +38 0542 66-23-18.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактна інформація

40031, м. Суми, вул. Ковпака, 22.
Сумська обласна
дитяча клінічна лікарня,
кафедра педіатрії.

Тел. (0542) 66-21-56, 24-15-25.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Директор медичного інституту Лобода А.М., завідувач кафедри педіатрії Сміян О.І. прийняли участь у семінар-нараді з представниками фірми "ТермоФішер", який відбувся 11 травня 2018 року в Конгрес-центрі СумДУ. На семінарі-нараді обговорювали такі методи діагностики, як real-time ПЛР, проточна цитофлоуметрія та секвенування.

20 квітня 2018 року студенти 5 курсу, групи ЛС-301 Чумаченко Я.Д., Єрмоліна О.О., Клименко Т.С., Рижа Т.В. прийняли участь у VII Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Міждисциплінарні підходи до діагностики та лікування дитячих хвороб», яка відбулася у Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця.

13 грудня 2017 року в Конгрес-центрі СумДУ відбувся захист дослідницьких проектів в рамках гранту “Enhancement of Capacity Building Process in Quality of Education and Research at SNAU and SSU” від Чеської республіки.

Серед доповідачів були студенти та аспіранти медичного інституту СумДУ. Успішно захистила свій проект «The Rehabilitation of Children with Cerebral Palsy as a Method to Prevent Respiratory Complications» аспірантка кафедри педіатрії Шарова О. В., керівник - д. мед. н., професор Сміян О. І.

Професор кафедри педіатрії Попов Сергій Віталійович з доповіддю "Prevalence and antibiotic-associated diarrhea development factors in children with acute respiratory diseases" взяв участь у конференції "Vilnius Course. Update on Paediatric Infectious Diseases", яка відбулася 28-29 листопада 2017 року в місті Вільнюсі, Литва.

Відбулися плідні зустрічі з учасниками конференції. Було отримано сертифікат учасника, а також 13 кредитів Європейської системи безперервної медичної освіти - European Continuing Medical Education.

   14 листопада 2017 року на базі КУ Сумський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів (за адресою пр. Лушпи, 16) в рамках грантової програми the Czech Republic Development Cooperation: "Enhancement of Capacity Building Process in Quality of Education and Research at SSU and SSU 2017-2018" аспірант кафедри Шарова Олександра Володимирівна провела семінар для батьків дітей з церебральним паралічем. У ході цього заходу було обговорено складнощі ведення гострої респіраторної патології у дітей з церебральним паралічем, реабілітацію як засіб профілактики респіраторних ускладнень, надано інформацію про AnatBanielMethod як засіб реабілітації дітей з церебральним паралічем. А також було надано рекомендації для батьків дітей з церебральним паралічем щодо профілактики респіраторних ускладнень.

 Рекомендації для батьків дітей з церебральним паралічем щодо профілактики респіраторних ускладнень:

Корисні посилання