Контактна інформація

40022, м. Суми, вул. Троїцька, 28.
Сумська міська
дитяча клінічна лікарня,
кафедра педіатрії.

Тел. +38 0542 66-23-18.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактна інформація

40031, м. Суми, вул. Ковпака, 22.
Сумська обласна
дитяча клінічна лікарня,
кафедра педіатрії.

Тел. (0542) 66-21-56, 24-15-25.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

    

 Завідувач кафедри Сміян О.І., асистент Сміян К.О. та аспіранти кафедри педіатрії прийняли участь у літній школі IV етапу проекту Жана Моне «Медична освіта в Європейському союзі: виклики для України», який відбувся 19-20 червня 2019 року у конгрес-центрі СумДУ.

    Викладачі, аспіранти та лікарі-інтерни кафедри педіатрії прийняли участь у регіональному науково-практичному семінарі «Безперервний професійний розвиток сімейного лікаря та педіатра»який відбувся 8 червня 2019 року у конгрес-центрі СумДУ. Тема семінару: «Проблемні питання діагностики, лікування та профілактики поширених інфекційних та неінфекційних хвороб дитячого віку». На семінарі були прочитані лекції, доповіді та проведені майстер-класи провідних фахівців та експертів у галузі педіатрії.

    30 травня 2019 р.  доцент кафедри  Бинда Т.П. і асистенти Сміян К.О., Васильєва О.Г. прийняли участь у лікарській конференції «Імплементація міжнародних протоколів у педіатричну практику»  (м. Харків).       

 В рамках проведення щорічної Спартакіади «Здоров’я» серед викладачів, співробітників та аспірантів СумДУ  21 лютого 2019 року відбулися змагання з настільного тенісу, де команда Медичного інституту зайняла почесне ІІ місце, продемонструвавши спритність та витривалість.  У складі команди від кафедри педіатрії прийняв участь професор Попов С. В.

Щиро вітаємо учасників Спартакіади, бажаємо нових досягнень та успіхів у майбутніх змаганнях!

   10 січня 2019 року у м. Тернополі відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Традиції та інновації в педіатрії». З важливою  доповіддю «Фаго- та імунотерапія після антибактеріального кризису» виступила асистент кафедри педіатрії, к.мед.н. Сміян-Горбунова Катерина Олександрівна.

Корисні посилання