Контактна інформація

40022, м. Суми, вул. Троїцька, 28.
Сумська міська
дитяча клінічна лікарня,
кафедра педіатрії.

Тел. +38 0542 66-23-18.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактна інформація

40031, м. Суми, вул. Ковпака, 22.
Сумська обласна
дитяча клінічна лікарня,
кафедра педіатрії.

Тел. (0542) 66-21-56, 24-15-25.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

В рамках конференції 6th International Scientific and Practical Conference of Students and Young Scientists "Topical issues of theoretical and clinical medicine" 17-20 жовтня 2018 року и відбулася лекція керівника універсітетської клініки з педіатрії Вільнюського університету професора, доктора медичний наук Вітаутаса УсонісаТемою лекції були сучасні особливості вакцинопрофілактики в Євросоюзі і світі.

В ході візиту Вітаутаса Усоніса в медичний інститут і на кафедру педіатрії обговорювалися перспективи спільних наукових проектів.

Нова спеціальність "Педіатрія"

Традиційно у нас в країні День медичного працівника відзначається в третю неділю червня. 16 червня 2018 року на базі табору «Універ» Сумського державного університету відбулося святкування Дня медичного працівника співробітниками медичного інституту. Свято пройшло в веселій, затишній обстановці, залишивши лише позитивні емоції та враження у трудового колективу.

Шановні колеги! Щиро вітаємо Вас із професійним святом - Днем медичного працівника! Від усієї душі зичимо міцного здоров’я, успіхів у роботі, сімейних гараздів, щастя, благополуччя. Нехай ваша нелегка праця, яка повертає людям здоров’я, приносить радість та людське щастя.

8 червня на території водно-веслувальної бази СумДУ відбулося закриття Спартакіади «Здоров’я» у форматі спортивного турніру «Козацькі забави». Команда Медичного інституту, продемонструвавши спритність та швидкість, за результатами шести видів змагань зайняла почесне друге місце.

Наприкінці заходу відбулося урочисте нагородження переможців Спартакіади «Здоров’я», у якій збірна команда Медичного інституту посіла третє місце у загальному заліку. Команда-призер отримала кубок, почесну грамоту, брендові чашки, цукерки та напої від профспілкової організації Сумського державного університету.

У складі збірної Медичного інституту прийняла участь асистент кафедри педіатрії Сміян-Горбунова Катерина Олександрівна.

Щиро вітаємо учасників Спартакіади, бажаємо нових досягнень та успіхів у майбутніх змаганнях!

Студенти  Шамрай А.В. (ЛС-210), Мельник Л.І. (ЛС-203), Синяговська Є. О. (ЛС-203), науковий керівник д. мед. н. Сміян О.І., прийняли участь у II етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей «Педіатрія» у 2017/2018 навчальному році, що відбувся 23 березня 2018 року на базі Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова.

Корисні посилання