Контактна інформація

40022, м. Суми, вул. Троїцька, 28.
Сумська міська
дитяча клінічна лікарня,
кафедра педіатрії.

Тел. +38 0542 66-23-18.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Статистика сайту

Відвідувачі
2
Статті
228
Перегляди статей
190551

Новини

   14 листопада 2017 року на базі КУ Сумський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів (за адресою пр. Лушпи, 16) в рамках грантової програми the Czech Republic Development Cooperation: "Enhancement of Capacity Building Process in Quality of Education and Research at SSU and SSU 2017-2018" аспірант кафедри Шарова Олександра Володимирівна провела семінар для батьків дітей з церебральним паралічем. У ході цього заходу було обговорено складнощі ведення гострої респіраторної патології у дітей з церебральним паралічем, реабілітацію як засіб профілактики респіраторних ускладнень, надано інформацію про AnatBanielMethod як засіб реабілітації дітей з церебральним паралічем. А також було надано рекомендації для батьків дітей з церебральним паралічем щодо профілактики респіраторних ускладнень.

 Рекомендації для батьків дітей з церебральним паралічем щодо профілактики респіраторних ускладнень:

  25 жовтня 2017 р. співробітники кафедри педіатрії та студенти 5-6 курсів прийняли участь у науково-практичному семінарі «Актуальні проблеми педіатрії», проведеному під егідою Асоціації педіатрів України, Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, Сумського державного університету, Управління охорони здоровя Сумської обласної державної адміністраціїДоцент кафедри  Бинда Т. П. виступила з доповіддю «Гострий риносинусит у дітей: біологічна терапія та її ефективність».

   10 жовтня в конгрес-холі СумДУ відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу міні-грантів для підтримки наукової діяльності студентів та молодих науковців, що проводилося в рамках спільного проекту між СумДУ, СНАУ та Чеським університетом природничих наук (м. Прага) за фінансової підтримки Чеської агенції розвитку. Від кафедри педіатрії переможницею в цьому конкурсі стала Шарова Олександра аспірантка другого року навчання з проектом «The rehabilitation of children with cerebral palsy as a method to prevent respiratory complications»  (науковий консультант д. мед. н., завідувач кафедри педіатрії Сміян Олександр Іванович).

Вітаємо молодого науковця та її керівника! Бажаємо нових наукових здобутків!

  З 3 по 5 жовтня 2017 року в Києві відбулася 26-а Міжнародна медична виставка «Охорона здоров'я 2017», яку відвідали співробітники медичного інституту завідувач кафедри педіатрії Сміян О.І. та завідувач кафедри громадського здоров’я Сміянов В.А., де ознайомились з сучасним обладнанням і медичними технологіями для профілактики, своєчасної діагностики захворювань та реабілітації пацієнтів.
Джерело: https://www.medsprava.com.ua/news/1977-26-mjnarodna-medichna-vistavka-ohorona-zdorovya-2017
  4 жовтня 2017 року завідувач кафедри педіатрії, професор Сміян О.І. прийняв участь у засіданні науково-методичної ради сектору вищої освіти Міністерства освіти і науки України (м. Київ), на якій обговорювались питання щодо розроблення Методичних рекомендацій стандартів вищої освіти, в тому числі зі спеціальності "Педіатрія".

Корисні посилання