Викладачі кафедри пройшли тренінг «Стратегічний розвиток медичної освіти», м. Житомир

Викладачі кафедри педіатрії успішно пройшли тренінг «Стратегічний розвиток медичної освіти» у складі команди навчально-наукового медичного інституту СумДУ. Друга фаза Україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти» відбувалася 29.02.24 -01.03.24 рр. в місті Житомир.

Обговорювались питання успішної стратегії розвитку закладу, методи побудови стратегії та її конкретний вибір для нашого закладу освіти. Учасники знаходили конкурентні переваги свого закладу та пропонували можливі їх реалізації та втілення.

Менторську підтримку надавали експерт та співзасновник Українського центру охорони здоров’я Матвій Хренов та консультантка з організаційного розвитку, фасилітаторка Тетяна Немирович.