Чергове засідання наукового студентського гуртка “Поглиблений аналіз ЕКГ у педіатрії: виклики та можливості”

23 квітня відбулося чергове засідання наукового студентського гуртка кафедри педіатрії “Поглиблений аналіз ЕКГ у педіатрії: виклики та можливості”, доповідачі  студенти групи Мц.м-804 Лобатюк Марія та Денисенко Світлана. Студенти занурилися у світ серцевої електрики та вивчили основи інтерпретації ЕКГ у дітей.

Під час засідання були розглянуті основні принципи ЕКГ, зміни на ЕКГ, які можуть вказувати на патологічні стани серця у дітей. Учасники також активно брали участь у дискусіях та задавали запитання щодо розшифровки та клінічного значення різних відхилень на ЕКГ.

Особливо цікавою була можливість самостійно потренуватися проводити ЕКГ. За допомогою сучасного обладнання та під керівництвом викладачів, студенти отримали цінний досвід у проведенні ЕКГ та інтерпретації отриманих результатів.