Контактна інформація

40022, м. Суми, вул. Троїцька, 28.
Сумська міська
дитяча клінічна лікарня,
кафедра педіатрії.

Тел. +38 0542 66-23-18.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактна інформація

40031, м. Суми, вул. Ковпака, 22.
Сумська обласна
дитяча клінічна лікарня,
кафедра педіатрії.

Тел. (0542) 66-21-56, 24-15-25.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

  Завідувач кафедри професор Сміян О.І. ввійшов до EASE Editorial School for Journal Editors. EASE (Європейська асоціація наукових редакторів) − це міжнародна спільнота редакторів з різною освітою, мовними традиціями та професійним досвідом, які розділяють  пристрасть до науки та науковому спілкуванню, редагуванню та публікації.

     

Завідувач кафедри професор Сміян О.І. увійшов до редакційної колегії журналу Anti-Aging Eastern Europe.

 Професор кафедри педіатрії Попов Сергій Віталійович з 12 по 26 листопада 2022 року перебував на стажуванні в університетах Мюнхена та Берліна, НімеччинаПрофесор Попов С.В. брав участь у медичному дидактичному тренінгу Інституту медичної дидактики Університету Людвіга Максиміліана м. Мюнхен (Ludwig-Maximilians-Universität München), розробці концепції інтеграції клінічних випадків у навчальні програми.

У Берлінському медичному університеті Шаріте (Charité – Universitätsmedizin Berlin) професор Попов С.В. брав участь у розробці концепції картографування навчального плану та інтеграції випадків віртуальних пацієнтів в українське медичне освіту за допомогою онлайн-платформ.

Програма стажування включала знайомство з особливостями проведення навчального процесу у клініках університету Людвіга Максиміліана м. Мюнхен (Ludwig-Maximilians-Universität München) та Шаріте м. Берлін (Charité – Universitätsmedizin Berlin).

        27-28 жовтня 2022 року завідувач кафедри, професор Сміян О.І. взяв  участь в роботі Першої міжнародної конференції «Відкрита наука та інновації в Україні 2022 року».   

    Шановні колеги!

   З жовтня 2022 року наш журнал "Eastern Ukrainian Medical Journal" зареєстрований та включений до загального списку, а також почав індексуватися в одному з найвідоміших пошукових сервісів у світі Directory of Open Access Journals (DOAJ). DOAJ - це найбільший онлайн-каталог високоякісних рецензованих журналів відкритого доступу, що об'єднує понад 14 тисяч журналів і майже 5 млн статей. 

Корисні посилання