Контактна інформація

40022, м. Суми, вул. Троїцька, 28.
Сумська міська
дитяча клінічна лікарня,
кафедра педіатрії.

Тел. +38 0542 66-23-18.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактна інформація

40031, м. Суми, вул. Ковпака, 22.
Сумська обласна
дитяча клінічна лікарня,
кафедра педіатрії.

Тел. (0542) 66-21-56, 24-15-25.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Співробітники кафедри  прийняли  участь в роботі XXІІ (щорічної) Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні питання педіатрії», присвяченої пам’яті члена-кореспондента НАН, АМН України, професора В.М. Сідельникова (Сідельниковських читань), 16-17.09.2020р.у форматі онлайн.

На конференції була представлена стендова доповідь на тему «Досвід роботи КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди СМР щодо надання медичної допомоги хворим та підозрілим на COVID-19 дітям», авторів Сміян О.І., Ємець О.М., Бинда Т.П., Бугаєнко В.О., Сміян К.О.

 

Професори кафедри педіатрії Сміян О.І. та Попов С.В. прийняли участь у віртуальній конференції Medley Investigator Meeting (Europe), яка відбулася 14.09.2020 р.

Точки доступу до ресурсів дистанційного навчання СумДУ:

 
  
 
  

   За ініціативи завідувача кафедри педіатрії Сміяна О.І. відбулася зустріч співробітників бібліотеки Медичного інституту з колективом кафедри.

    Питання, які розглядались на зустрічі, були своєчасними і важливими, а саме: ознайомлення зі змістом оновленого сайту бібліотеки СумДУ, сервісами та послугами; доступ до ресурсів власної генерації, тематичних ресурсів відкритого доступу та передплачених баз даних; книгозабезпеченість навчальних дисциплін, які викладаються на кафедрі; пропозиції видавництв навчальної літератури. 

     Всі учасники зустрічі зазначили, що захід є дуже корисним для розвитку взаємодії «кафедра-бібліотека».

  «День БІБЛІОТЕКИ на кафедрі» дав змогу покращити зворотній зв’язок, обмінятися досвідом з практичного використання інформаційних ресурсів, обговорити стратегію подальшої співпраці.

  В рамках проведення щорічної Спартакіади «Здоров’я» серед викладачів, співробітників та аспірантів СумДУ 20 лютого пройшли змагання з шахів та шашок, де команда Медичного інституту зайняла 4 місце. У складі команди від кафедри педіатрії прийняла участь аспірант Шарова О.В. Щиро вітаємо її та бажаємо успіхів у майбутніх змаганнях!

Корисні посилання