Майстер-клас з ультразвукової діагностики

24 січня на кафедрі педіатрії відбувся захоплюючий майстер-клас з ультразвукової діагностики для студентів наукового гуртка кафедри. На цьому унікальному заході студенти отримали можливість поглибити свої знання та навички в галузі УЗД під чутливим керівництвом досвідченого лікаря КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» СМР Олександра Смолового. Лікар детально розповів про техніку проведення досліджень, протоколи BLUE та FAST, особливості інтерпретації результатів.

Після цього студентам було дозволено самостійно виконати УЗД на інших учасниках заходу, забезпечуючи таким чином практичний досвід та впевненість у своїх можливостях.

Майстер-клас вразив студентів не лише своєю освітньою цінністю, але й можливістю отримати практичні навички під керівництвом висококваліфікованого фахівця. Захід сприяє подальшому розвитку студентського наукового гуртка та розширенню їхнього розуміння сучасних методів діагностики.

Кафедра педіатрії прагне поділитися новітніми знаннями та стимулювати студентів до активної участі в навчальному процесі.