5 грудня відбулось засідання студентського наукового гуртка на тему: «Майстер-клас з вивчення можливостей телемедицини – застосування TytoHome у медичній практиці» спікер – к.мед.н, Голюк К.О.

Спершу, у навчальній кімнаті були обговорені та продемонстровані можливості девайсу TytoHome, такі як: вимірювання температури тіла та ЧСС, аускультація легень, серця та живота, отоскопія, огляд зіву та шкірних покривів. Ознайомились зі створенням електронної карти пацієнта, де можна побачити данні, відео та фото огляду пацієнта, надати рекомендації щодо лікування та прокоментувати проведені обстеження.

Після того,  у відділенні лікарні студенти самостійно оглянули пацієнта за допомогою TytoHome та оцінили результати в електронній картці.