Результати Міжнародної медичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «BIOMEDICAL PERSPECTIVES IV» ННМІ СумДУ

Колектив кафедри педіатрії вітає студентку 4 курсу Мц.м-005 Юлію Лендич, яка здобула ІІ місце на міжнародній медичній конференції “BIOMEDICAL PERSPECTIVES IV”, що відбулася 25 квітня у форматі онлайн. Її доповідь на тему “Мультисистемний запальний синдром, асоційований з COVID-19 (клінічний випадок)” вразив слухачів глибоким аналізом та новаторським підходом до проблеми.

Також щиро висловлюємо подяку її науковому керівникові, доценту В.А. Горбась, за її цінні настанови та підтримку, які допомогли Юлії досягти цього високого результату.

Успіх Юлії свідчить про великий талант та наполегливу працю. Бажаємо їй подальших досягнень у науковій сфері, постійного розвитку та невичерпної праці для досягнення нових вершин. Нехай її внесок завжди буде визнаним та корисним для медичної науки та загального блага розвитку наукової діяльності ННМІ СумДУ.