Шановні студенти!Інформація, яка Вас точно зацікавить!Студенти, які пройшли курс з навчальних дисциплін: “Догляд з…

Шановні студенти!

Інформація, яка Вас точно зацікавить!

Студенти, які пройшли  курс з навчальних дисциплін: “Догляд за хворими”, “Пропедевтика педіатрії”, “Нутріціологія”, “Сестринська практика”, “Педіатрія”, “Медична генетика”, “Дитячі інфекційні хвороби”, Клінічні аспекти імунопрофілактики” , “Основи імунопрофілактика” на всесвітньо відомій навчальній  платформі Coursera  отримують Сертифікат міжнародного зразка про проходження курсу, і мають можливість перезарахування балів в рамках неформальної освіти.

Що для цього потрібно зробити?

1. Перейти за посиланням:      https://www.coursera.org/programs/sums-kii-dierzhavnii-univiersitiet-learning-program-b07jd?auth-Mode=signup&currentTab=CATALOG
  2. Завантажити мобільний додаток Coursera, щоб навчатися будь-де та будь-коли
  3. Зареєструватись як студент
  4. Вибрати необхідну дисципліну, яка Вас зацікавить на платформі
  5. Пройти навчання
  6. Отримати сертифікат
  7. Повідомити викладачу щодо пройденого курсу

Ми робимо навчання цікавим, доступним та ефективним!