Завідувач кафедри педіатрії, головний редактор журналу «Східноукаїнський медичний журнал» Сміян О.І. обраний членом Ради наукових редакторів України,  учасники якої матимуть можливість регулярно обговорювати свої редакційні стратегії та перспективи розвитку журналу з провідними експертами в галузі редакторської практики, оцифрування, бібліотечної справи, інформаційних технологій та лінгвістики. Це дасть змогу індексувати журнал «Східноукаїнський медичний журнал» у багатопрофільних та спеціалізованих бібліографічних базах даних, реєстрах журналів, платформах архівування та бібліотеках.